1 de set. 2008

CALENDARI DE LA CHAMPIONS LEAGUE 2008-09 (Fase de grups)






El Vila-real Club de Futbol continua fent història...

Calendari de la fase de grups de la Champions:

PRIMERA JORNADA

Dimarts 16 de setembre 2008
Chelsea FC - FC Girondins
AS Roma - CFR 1907 Cluj
Panathinaikos - Inter Milà
Werder Bremen - Anorthosis
Basilea 1893 - FC Xakhtar Donetsk
FC Barcelona- Sporting Clube
PSV Eindhoven - Atlètic de Madrid
Olympique Marsella - Liverpool

Dimecres 17 de setembre 2008
Manchester United - Vila-real
Celtic - Aalborg
Steaua - Bayern Munic
Olympique Lió - Fiorentina
Porto - Fenerbahçe
Dinamo Kíev - Arsenal
Juventus - Zenit
Reial Madrid - BATE Borissov



SEGONA JORNADA

Dimarts 30 de setembre 2008:
Aalborg - Manchester United
Vila-real - Celtic
Fiorentina - Steaua
Bayern Munic - Olympique Lió
Arsenal - Porto
Fenerbahçe - Dinamo Kíev
BATE Borissov - Juventus
Zenit St Petersburg - Reial Madrid

Dimecres 1 d'octubre
Cluj - Chelsea
Girondins Bordeus - AS Roma
Anorthosis - Panathinaikos
Inter Milà - Werder Bremen
Sporting Lisboa - Basilea
Xakhtar Donetsk - Barcelona
Liverpool - PSV Eindhoven
Atlètic de Madrid - Olympique de Marsella



TERCERA JORNADA

Dimarts 21 d'octubre
Vila-real - Aalborg
Manchester United - Celtic
Bayern Munic - Fiorentina
Steaua - Olympique Lió
Fenerbahçe - Arsenal
Porto - Dinamo Kíev
Zenit St. Petersburg - BATE Borissov
Juventus - Reial Madrid

Dimecres 22 d'octubre
Girondins Bordeus - Cluj
Chelsea - AS Roma
Inter Milà - Anorthosis
Panathinaikos - Werder Bremen
Xakhtar Donetsk - Sporting Lisboa
Basilea - Barcelona
Atlètic de Madrid - Liverpool
PSV Eindhoven - Olympique de Marsella



QUARTA JORNADA

Dimarts, 4 de novembre
Cluj - Girondins Bordeus
AS Roma - Chelsea
Anorthosis - Inter Milà
Werder Bremen - Panathinaikos
Sporting Lisboa - Xakhtar Donetsk
Barcelona - Basilea
Liverpool - Atlètic de Madrid
Olympique Marsella - PSV Eindhoven

Dimecres, 5 de novembre
Aalborg - Vila-real
Celtic - Manchester United
Fiorentina - Bayern Munic
Olympique Lió - Steaua
Arsenal - Fenerbahçe
Dinamo Kíev - Porto
BATE Borissov - Zenit St. Petersburg
Reial Madrid - Juventus



CINQUENA JORNADA

Dimarts, 25 de novembre
Vila-real - Manchester United
Aalborg - Celtic
Bayern Munic - Steaua
Fiorentina - Olympique Lió
Fenerbahçe - Porto
Arsenal - Dinamo Kíev
Zenit St. Petersburg - Juventus
BATE Borissov - Reial Madrid

Dimecres, 26 de novembre
Girondins Bordeus - Chelsea
Cluj - Roma
Inter Milà - Panathinaikos
Anorthosis - Werder Bremen
Xakhtar Donetsk - Basilea
Sporting Lisboa - Barcelona
Atlètic de Madrid - PSV Eindhoven
Liverpool - Olympique Marsella



SISENA JORNADA

Dimarts, 9 de desembre
Chelsea - Cluj
AS Roma - Girondins Bordeus
Panathinaikos - Anorthosis
Werder Bremen - Inter Milà
Basilea - Sportnig Lisboa
Barcelona - Xakhtar Donetsk
PSV Eindhoven - Liverpool
Olympique Marsella - Atlètic de Madrid

Dimecres, 10 de desembre
Manchester United - Aalborg
Celtic - Vila-real
Steaua - Fiorentina
Olympique Lió - Bayern Munic
Porto - Arsenal
Dinamo Kíev - Fenerbahçe
Juventus - BATE Borissov
Reial Madrid - Zenit St. Petersburg.







Laulauenlaseuatinta

Baobab oci creatiu

Demografia de La Plana Baixa

La Guerra de Successió a Vila-real

A.C.Socarrats

Posts més consultats

Visualitzacions de pàgina l'últim mes